جمعه¡ 29 شهریور 1398
ایمیل :
info@parvinco.com
شماره دفتر بازرگانی:
07153831903
آدرس :
ایران - استان فارس
محصولات ویژه
سقز | Turpentine
  نظرات

نظری وجود ندارد.

, rating ,

سقز (wild pistacio)

 بنه و پسته کوهی یا کندر از جمله مفید‌ترین گیاهان دارویی است که مصرف آن فواید بسیاری را برای سلامت فرد به دنبال دارد و صمغ یا شیره غلیظ درختی به نام بنه است. معمولا از تنه این درخت در فصل پاییز به طور طبیعی یا با ایجاد شکاف صمغی خارج می‌شود که در فارسی به آن سقز گویند و در ساخت آدامس مورد استفاده قرار می‌گیرد، همچنین خواص درمانی و صنعتی بسیاری دارد. یکی از ارزنده ترین فرآورده های جنگل های غرب ایران در جنگل های سردشت، بانه، مریوان، کرمانشاه، ایلام و لرستان سقز یا شیره جمع آوری شده و پرورده درختان بنه می باشد. بهره برداری از محصولات فرعی جنگل ها و مراتع در ایران از دیرباز رایج بوده و فرآورده های گیاهی جهت مصارف گوناگون داروئی، خوراکی و صنعتی مورد استفاده مردم قرار گرفته است.

خرید و فروش سقز

بازرگانی پروین به عنوان یکی از عمده تامین کنندگان و صادر کننده سقز به کشور های همسایه توانایی تامین هر مقدار تناژ این صمغ دارویی را دارد.

مطالب مرتبط
نعناع خشک - Mentha فروش عمده
انزروت - fasciculifolius
خرید و فروش عمده گل پنیرک - گل ختمی
فروش انجیر خشک (مستقیم و دسته اول)
فروش عمده گلرنگ شیراز (مرکز فروش گلرنگ ایران)
گیاه مازو چیست و چه خواصی دارد؟
  نظرات

نظری وجود ندارد.

Sort by:
سقز

آیا شما خریدار گیاهان دارویی و یا تامین کننده هستید ؟

ارتباط ما با تامین کنندگان درجه یک و دسته اول خشکبار و گیاهان دارویی همیشه نزدیک به هم بوده است. اگر شما یکی از تامین کنندگان در این حوزه هستید و یا نیاز دارید اجناس مرتبط در این حوزه را تهیه نمایید، کافیه با ما در تماس باشید.