سه شنبه، 8 بهمن 1398
ایمیل :
info@parvinco.com
شماره دفتر بازرگانی:
07153831903
آدرس :
ایران - استان فارس

باشگاه مشتریان بازرگانی پروین

ثبت اطلاعات خریداران و تامین کنندگان
باشگاه مشتریان چیست ؟
ارتباط بین خریداران و تامین کنندگان یکی از بخش های مهم و حیاتی یک کسب و کار می باشد، که حوزه فعالیت ما نیز از این امر مستثنا نیست. تامین کنندگان (فروشندگان) نیاز دارند کالاهایی که در دسترس دارند با بهترین قیمت و سریع ترین حالت ممکن به فروش برسانند، خریداران نیز علاقه مندند که اجناس مورد نیاز خود را هر چه سریع تر با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفت تهیه نمایند.

در باشگاه مشتریان ما این امر را تسهیل کرده ایم. تامین کنندگان کالا های دسته اول خود را اعلام می کنند ، خریدارن نیز کالا هایی که می توانند تامین نماییند و ما این ارتباطات بین این دو را فراهم می نماییم. این ارتباطات شامل زیرساخت ها ارتباطی ، ارسال و دریافت های فیزیکی ، اعتماد سازی و ... . 

در اینجا ما قصد داریم که همه فعالین این حوزه با خیالی آسوده به فعالیت خود ادامه داده و نگران فروش و یا تامین کالا های خودشان نباشند . اطلاعات خود را ثبت کنید تا اطلاعات تکمیلی در آینده برای شما ارسال شود . 

آیا شما خریدار گیاهان دارویی و یا تامین کننده هستید ؟

ارتباط ما با تامین کنندگان درجه یک و دسته اول خشکبار و گیاهان دارویی همیشه نزدیک به هم بوده است. اگر شما یکی از تامین کنندگان در این حوزه هستید و یا نیاز دارید اجناس مرتبط در این حوزه را تهیه نمایید، کافیه با ما در تماس باشید.